דבר ראש המועצה

תושבי עמק הירדן, אורחים מקרוב ומרחוק, שלום לכולכם.

עם כניסתי לתפקיד הצבתי לי כיעד את הידוק הקשר עם תושבי המועצה, ראש המועצה עידן גרינבאוםתוך שימוש במגוון האמצעים שמאפשרת לנו הטכנולוגיה המתקדמת.

אחד האמצעים הללו הוא אתר האינטרנט של המועצה, שנועד בראש ובראשונה לקדם את הנגישות והשירות של המועצה לתושביה ולשמש מקור מידע בכל הקשור למועצה, מוסדותיה, אתריה ופעולותיה.
אני בטוח ששילוב האתר בפעילות המועצה יביא לחיזוק הקשר עם המחלקות השונות, ישפר את התקשורת, יגביר את הידע ואת המודעות לנעשה בה.
כפי שתוכלו לראות, באתר מצוי מידע רב אודות מוסדות החינוך והתרבות ופעילותם והוא מתעדכן באופן קבוע על כל אירוע ופעילות המתקיימים באזור. כמו כן מציע האתר שלל אפשרויות לביצוע תשלומים מקוונים, מארנונה ועד רישום לחוגי הספורט והוא מקושר לאתרים נוספים המציעים מגוון נוסף של שירותים.
עמק הירדן מצוי בימים אלה בצמיחה נרחבת. האופי הקהילתי של האזור, לצד הייחוד הקיים בכל יישוב ויישוב, מערכת החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, התרבות והספורט, כל אלה מושכים תושבים חדשים רבים. אני תקווה כי תנופה זו תימשך ואף תתעצם בשנים הבאות.
אני מזמין אתכם להשתמש באתר זה לרווחתכם ולפנות אלינו בכל שאלת הבהרה וקבלת מידע. הנכם מוזמנים להעביר גם הצעות ורעיונות לשיפור בנושאים שונים.

גלישה מהנה,
עידן גרינבאום, ראש המועצה